Świadome sny

Świadome sny to takie sny, w których śniący doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że śni. Świadomy sen pozwala nam na kontrolę swoich zachowań, bądź poradzenie sobie z przeciwnościami z naszych koszmarów. Kontrolować własny sen możemy zawsze, musimy tylko wiedzieć jak to zrobić. Możemy przechodzić poprzez wiele sytuacji, i odczuwać je tak, jakby działo się to w rzeczywistości. Często nawet odczuwamy to bardziej intensywnie! Możemy przenieść się w inny świat, dokonywać tego, o czym marzymy, a nie jest to możliwe w rzeczywistości. Możemy unosić się w powietrzu, latać, przemieszczać się i walczyć ze swoimi słabościami.

Czytaj dalej 30.05.2014. 13:06

Sny erotyczne

Sny erotyczne to jedne z tych snów, które przytrafiają nam się najczęściej. Zwykle ludziom wstyd się do takich snów przyznać, a przecież taki sen to nic złego. Sny erotyczne są jak najbardziej normalne i nie ma co się ich wstydzić, przecież sen erotyczny nie oznacza wcale, że jesteśmy seksoholikami czy rozpustnikami.

Czytaj dalej 02.10.2013. 14:31

Jak zmienić sny?

Sny to my. Sny to odzwierciedlenie naszych marzeń, pragnień, naszego wnętrza... Chcą więc zmienić sny trzeba zmienić siebie... Czy to proste? A czy prosto zmienić siebie? Nie, ale wszystko jest możliwe jeśli tylko się chce...

Czytaj dalej 14.07.2013. 17:52

Jak zapamiętać sen?

Każdy bez wyjątku co noc o czymś śni, jednak w 90% przypadków zaraz po przebudzeniu zapominamy o tym, że coś nam się śniło. Ile razy zdarzyło wam się pamiętać sen, który wam się przytrafił? Niewiele razy, prawda? Można temu jednak zapobiec – wystarczy tylko skierować swoją uwagę w stronę nieświadomości oraz snów. Jak tego dokonać? Mamy kilka porad.

Czytaj dalej 14.07.2013. 16:06