Sennik demon

Znaczenie snu demon

Demon we śnie jest przede wszystkim symbolem rozdarcia wewnętrznego, strachu, lęku i wewnętrznej agresji. Czasem sen o demonie wywołuje lęk przed kolejnym dniem, więc uważajcie. Wpierw na spokojnie sprawdźcie sennik, a nie martwcie się na zapas.

Czytaj dalej 01.04.2014. 13:42

Sennik garnitur

Znaczenie snu garnitur

Mówi się, że garnitur to sen o społeczno-ekonomicznym znaczeniu, gdzie każdy stan społeczny ma określony rodzaj garnituru. Dziś odchodzi się od takiej interpretacji snu zastępując go nieco odmiennymi znaczeniami, które zamieścimy poniżej.

Czytaj dalej 14.03.2014. 09:50

Sennik serce

Znaczenie snu serce

Sny o sercu najczęściej kojarzą nam się z jakąś chorobą lub z miłością, w końcu serce jest głównym motywem miłosnym i siłą napędzającą człowieka do życia.

Czytaj dalej 03.03.2014. 10:13

Sennik krowa

Znaczenie snu krowa

Krowa w śnie może nieraz człowieka przestraszyć. Nie wszystkie sny z krową mają jednak negatywne znaczenie. Jeśli zajrzymy w sennik to możemy znaleźć kilka różnych znaczeń, które należy już samemu odpowiednio dopasować do swojego snu. Bywa to niekiedy dość skomplikowane, ale tak zawsze wygląda interpretacja snów.

Czytaj dalej 20.01.2014. 17:01

Sennik rękawiczki

Znaczenie snu rękawiczki

Rękawiczki - symbol dość na czasie, bo akurat idzie zima. Powoli, bo powoli, ale już nadchodzi. Lubicie zimę? My nie bardzo, ale co zrobić - taki urok naszego klimatu :) A czy przytrafił wam się kiedyś sen z rękawiczkami w roli głównej? Jeśli tak to zapraszam na krótki opis znaczenia snu rękawiczki.

Czytaj dalej 09.12.2013. 15:45

Sennik sklep

Znaczenie snu sklep

Sklep dosyć często gości w snach ludzi z całego świata. Niby banalny symbol, a wcale nie tak oczywiste ma znaczenia. Jak zwykle znajdą się i pozytywne i negatywne znaczenia snu sklep, więc ludzie często są zszokowani tym co im się przyśniło. Jeśli i wam w śnie przemknął sklep to zapraszam do naszego sennika :)

Czytaj dalej 06.11.2013. 11:48

Sennik lalka Barbie

Znaczenie snu lalka Barbie

Każda dziewczynka marzy o tym by mieć lalkę Barbie, a także być taką jaka jest Barbie, czyli piękną, szczupłą i bogatą :) O tym marzy również każda dorosła kobieta, więc coś z lalki Barbie pozostaje na lata. A co może symbolizować lalka Barbie we śnie?

Czytaj dalej 27.08.2013. 16:23

Sennik pajęczyna

Znaczenie snu pajęczyna

Pajęczyn raczej nikt nie lubi, stąd sen z pajęczyną w roli głównej dla większości ludzi jest koszmarem. Co zaś mówi dokładnie sennik pajęczyna? Czy takiego snu z pajęczyną trzeba się bać?

Czytaj dalej 02.07.2013. 13:49

Sennik zegarek

Znaczenie snu zegarek

Zegarek we śnie wróży ogólnie mówiąc sukces. Jaki? To już kwestia indywidualna. Ponadto sen o zegarku ma także inne znaczenia - jak to zwykle w przypadku symboli bywa, stąd też warto zapamiętać ze snu jak najwięcej szczegółów.

Czytaj dalej 18.06.2013. 11:54

Sennik śmieciarka

Znaczenie snu śmieciarka

Na wasze prośby publikujemy znaczenie snu śmieciarka. Z pozoru symbol ten wydaje się mało popularny, ale widać jest wręcz odwrotnie. Śmieciarka we śnie jak zwykle przybiera różne znaczenia, więc zapamiętajcie ze snu jak najwięcej szczegółów.

Czytaj dalej 05.04.2013. 14:53

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 15] Następna > Ostatni >>