Sennik lód

Lód kojarzy się raczej z czymś nieprzyjemnym, któż lubi zimno. Brr na samą myśl przechodzą po plecach ciarki. Znaczenie snu o lodzie nie musi mieć jednak tylko i wyłącznie negatywnego wydźwięku. O lodzie najczęściej śnią łyżwiarze, biznesmeni, bankowcy i finansiści.

Czytaj dalej 03.09.2010. 20:22

Sennik las

Dla jednych las we śnie kojarzy się z błogością i czymś przyjemnym, inni znów las uważają za coś strasznego. Sen o lesie często mają handlowcy, podróżnicy, leśniczy oraz myśliwi. Znaczenie snu o lesie może przybierać pozytywne bądź negatywne znaczenie, w zależności od tego jaki ten las we śnie jest.

Czytaj dalej 24.08.2010. 12:33

Sennik sąsiad

Sen z sąsiadem w roli główne może być koszmarem. Niektórzy po takim śnie od razu sprawdzają, czy ich partner jest w łóżku. Sen o sąsiedzie często mają biznesmeni, przewodnicy wycieczek, kierowcy, sportowcy, lekarze. Jakie jest znaczenie snu o sąsiedzie?

Czytaj dalej 18.08.2010. 12:04

Sennik pogrzeb

Sen o pogrzebie nie jest raczej niczym przyjemnym, raczej wprowadza śpiącego w przerażenia. Po przebudzeniu taka osoba czuje strach i ma w głowie same czarne myśli. Jakie jest znaczenie snu o pogrzebie? O pogrzebie najczęściej śnią lekarze i księża, a także ciężko chore osoby i kobiety, które w niedługim czasie mają wyjść za mąż.

Czytaj dalej 09.08.2010. 15:47

Sennik wszy

Wszy raczej nie kojarzą się z czymś przyjemnym, jednak bardzo często ludzie o nich śnią. Komu najczęściej przytrafiają się takie sny, jakie jest znaczenie snu o wszach? O wszach często śnią lekarze, właściciele banków, finansiści, księżą. A znaczenie snu o wszach jest następujące...

Czytaj dalej 09.08.2010. 15:36

Sennik czapka

Czapka we śnie nie kojarzy się na pierwszą myśl z niczym konkretnym, jakie więc jest znaczenie snu o czapce? Znaczenie snu o czapce zaraz poznamy, a teraz o tym komu najczęściej przydarza się taki sen. O czapce najczęściej śnią górnicy, policjanci i marynarze.

Czytaj dalej 29.07.2010. 14:04

Sennik pożar

Pożar we śnie wywołuje mimowolny strach i szybko się z takiego snu człowiek przebudza. Jednak znaczenie snu o pożarze nie zawsze musi być negatywne. Sen o pożarze najczęściej mają strażacy, ratownicy, architekci.

Czytaj dalej 23.07.2010. 11:54

Sennik mleko

Mleko kojarzy nam się z czasami dzieciństwami, czasami beztroski. Mówi się też o krainach mlekiem i miodem płynących, a więc również coś przyjemnego. Znaczenie snu o mleku w większości przypadków jest również pozytywne i niesie wieści optymistyczne. Jednak podkreślam - w większości przypadków, nie zawsze. Sny o mleku często mają dzieci, księża, matki, opiekunki do dzieci, pedagodzy, nauczyciele.

Czytaj dalej 19.07.2010. 08:19

Sennik robaki

Robaki nie kojarzą się raczej z niczym przyjemnym. Toteż sen o robakach wydaje się, że nie może mieć pozytywnego znaczenia. Znaczenie snu o robakach jednak potrafi zaskoczyć... Robakach często śnią księża, wędkarze oraz lekarze.

Czytaj dalej 08.07.2010. 08:04

Sennik portfel

Pierwsze co przychodzi na myśl po wypowiedzeniu słowa portfel to pieniądze. No i bez wątpliwie w jakimś tam stopniu znaczenie snu o portfelu będzie się wiązało z pieniędzmi. O portfelu często śnią złodzieje, policjanci, bankierzy, właściciele banków, kobiety ( wiadomo, że im mężczyzna więcej ma pieniędzy w portfelu, tym bardziej przyciąga kobiety :P ).

Czytaj dalej 07.07.2010. 10:07