Sennik droga

Droga kojarzy się z podróżami, odkrywaniem czegoś, przemijanie, coś w tym pierwszym skojarzeniu jest. Znaczenie snu o drodze znów może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne znaczenie. O drodze często śnią turyści, podróżnicy, no i rzecz jasna drogowcy :)

Czytaj dalej 25.05.2010. 07:25

Sennik ryż

Sen o ryżu ma zarówno pozytywne jak i negatywne znaczenia tak, więc wszystko w przypadku symbolu gra okej. W przypadku Chińczyków sen o ryżu pojawia się dość często, zwłaszcza u tych, którzy ryż uprawiają. U nas o ryżu często śnią rolnicy, ale to pod względem udanych zbiorów tego, co sami hodują.

Czytaj dalej 25.05.2010. 07:15

Sennik krokodyl

Sen o krokodylu nie ma niestety żadnego pozytywnego wydźwięku, co zdarza się bardzo rzadko, a przecież krokodyl to nie jakiś super straszny sen. No, ale jak widać symbole są przewrotne i nawet z najprzyjemniejszej rzeczy potrafią zrobić koszmar, a co dopiero z krokodyla. O krokodylach często śnią podróżnicy, turyści i weterynarze.

Czytaj dalej 24.05.2010. 10:28

Sennik więzienie

To czego boją się przestępcy, czyli więzienie. W więzieniu podobno nie jest najgorzej toteż znaczenie snu o więzieniu też nie jest całkowicie negatywne. O więzieniu często śnią przestępcy z racji swoich wyrzutów sumienia, zdarza się to również lekarzom, którzy biorą łapówki, a także każdemu z nas.

Czytaj dalej 24.05.2010. 10:20

Sennik szczur

Wydawać by się mogło, że znaczenie snu o szczurze nie może mieć pozytywnego wydźwięku, a jednak ma. Sennik czasem potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i negatywnie, tak to już jest z symbolami z snach. Sny o szczurach często mają sportowcy oraz biznesmeni, nie jest jednak powiedziane, że nie może śnić o szczurach każdy z nas.

Czytaj dalej 24.05.2010. 10:12

Sennik ksiądz

Znaczenie snu o księdzu może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Sen o księdzu wydaje się czasem snem natchnionym, ale czy ma z nim coś wspólnego naprawdę to nie sądzę. Sny o księżach miewają sami księża, ale także narzeczeni i osoby umierające, a także więźniowie. Poza tym ksiądz może się pojawić w śnie każdego z nas.

Czytaj dalej 20.05.2010. 09:26

Sennik krew

Bardzo nieprzyjemny widok na żywo, w śnie też niefajnie jest oglądać krew. W większości przypadków znaczenie snu krew jest negatywne, ale pozytywna wizja również się znajdzie tak, więc może nie ma się czego bać. Krew śni się najczęściej lekarzom, chirurgom, ginekologom, ale to ze względu na wykonywany zawód. Poza tym sny o krwi często mają osoby zestresowane, no i oczywiście każdy może mieć taki sen.

Czytaj dalej 20.05.2010. 09:18

Sennik woda

Znaczenie snu o wodzie jak zwykle może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Woda kojarzy się z czymś co przemija, jest a za chwilę tego nie ma. Sny o wodzie często mają z racji wykonywania zawodu hydraulicy, marynarz, ratownicy wodni, pływacy, ale oczywiście może taki sen przytrafić się każdemu, a więc warto zapoznać się z jego znaczeniem.

Czytaj dalej 20.05.2010. 09:10

Sennik koń

Sen o koniu jest z reguły snem przyjemnym, ale znaczenie snów o koniu jest czasem pozytywne a czasem negatywne. Symbol konia we śnie przejawia się w różnych postaciach, zaraz będziecie mogli przeczytać. Sny o koniach często miewają sportowcy, a także weterynarze.

Czytaj dalej 18.05.2010. 11:13

Sennik wąż

Wąż kojarzy się z czymś obślizgłym, fałszywym i negatywnym, stąd też uważa się, że znaczenie snów o wężach nie może mieć pozytywnego wydźwięku. Jednak jak to zwykle bywa z symbolami mają one różne znaczenia i to zarówno pozytywne jak i negatywne i tak jest również w tym przypadku. Sny o wężach często miewają sportowcy oraz osoby, które były nie fair wobec innych. Oczywiście sen o wężach może mieć każdy człowiek.

Czytaj dalej 18.05.2010. 10:45