Sennik woda

Znaczenie snu o wodzie jak zwykle może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Woda kojarzy się z czymś co przemija, jest a za chwilę tego nie ma. Sny o wodzie często mają z racji wykonywania zawodu hydraulicy, marynarz, ratownicy wodni, pływacy, ale oczywiście może taki sen przytrafić się każdemu, a więc warto zapoznać się z jego znaczeniem.

Czytaj dalej 20.05.2010. 09:10

Sennik koń

Sen o koniu jest z reguły snem przyjemnym, ale znaczenie snów o koniu jest czasem pozytywne a czasem negatywne. Symbol konia we śnie przejawia się w różnych postaciach, zaraz będziecie mogli przeczytać. Sny o koniach często miewają sportowcy, a także weterynarze.

Czytaj dalej 18.05.2010. 11:13

Sennik wąż

Wąż kojarzy się z czymś obślizgłym, fałszywym i negatywnym, stąd też uważa się, że znaczenie snów o wężach nie może mieć pozytywnego wydźwięku. Jednak jak to zwykle bywa z symbolami mają one różne znaczenia i to zarówno pozytywne jak i negatywne i tak jest również w tym przypadku. Sny o wężach często miewają sportowcy oraz osoby, które były nie fair wobec innych. Oczywiście sen o wężach może mieć każdy człowiek.

Czytaj dalej 18.05.2010. 10:45

Sennik zęby

Dzieciom zęby kojarzą się z Zębową wróżką, dorosłym z nieprzyjemnym dentystą. Jaki, więc jest sen o zębach? Znaczenie snu o zębach jak zwykle może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Sny o zębach jak nie trudno się domyślić mają dentyści i ortodonci, z racji swojego fachu, ale oczywiście sny takie może miewać każdy człowiek.

Czytaj dalej 17.05.2010. 09:00

Sennik pająk

Pająk kojarzy się z czymś nieprzyjemnym. Rzadko zdarza się ktoś, kto pała entuzjazmem na widok pająka, bądź też jest miłośnikiem pająków. Sny o pająkach nie zawsze jednak mają negatywne znaczenie. Kilka takich snów o pająkach, a można zostać milionerem :P Jeśli rzecz jasna znaczenie snów faktyczne przewiduje przyszłość. O pająka często śnią dzieci, bo się ich boją i nie należy tego rozpatrywać w kategoriach znaczenia snów. Często jednak pająki we snach widzą lekarze, sprzątaczki, projektanci mebli.

Czytaj dalej 17.05.2010. 07:46

Sennik szpital

Znaczenie snu o szpitalu ma jak to często bywa w przypadku symbolu dwa oblicza. Śniąc o szpitalu wróżmy coś niekoniecznie złego, czasem może to być coś pozytywnego. Sen o szpitalu, który niekoniecznie musi mieć związek z symbolem mają lekarze, ale to ze względu na wykonywany zawód. Oczywiście o szpitalu śnić może każdy, ale często zdarza się to osobom, które mają w rodzinie starsze, bądź chorowite osoby.

Czytaj dalej 14.05.2010. 10:08

Sennik obrączka

Sen o obrączce zaraz na wstępie kojarzy się z zapowiedzią ślubu. Jednak nie zawsze obrączka jest symbolem ślubu, o czym za momencik się przekonacie. Sen o obrączce często miewają młode dziewczyny. Znaczenie sny o obrączce nie zależy jednak od wieku, czy płci. Symbol to symbol - ma wiele znaczeń i tyle.

Czytaj dalej 14.05.2010. 09:59

Sennik tęcza

Znaczenie snów z tęczą jest tylko i wyłącznie pozytywne. Rzadko kiedy się zdarza, aby symbol był tylko i wyłącznie dobry, a ani odrobiny zły. No, ale oto przykład właśnie takiego symbolu. Tęcza we śnie oznacza ogólnie rzecz biorąc pozytywne zmiany w życiu śniącego i jest zapowiedzią niezwykłych wydarzeń. Sny o tęczy mają często zakochani, psychologowie, księża, a także różnego typu artyści.

Czytaj dalej 13.05.2010. 09:39

Sennik złodziej

Złodziej we śnie nie musi od razu oznaczać coś złego. Wbrew wszystkiemu jak to bywa z symbolami, nawet najbardziej negatywna rzecz, może w gruncie samym oznaczać coś pozytywnego i tak też jest w przypadku złodzieja. Nie tylko negatywne, ale i także pozytywne wieści niesie sen ze złodziejem. Sny takie miewają najczęściej policjanci, z racji wykonywanego przez nich zawodu, a także prawnicy, sędziowie i sami złodzieje. Poza tym jak zwykle śnić o złodzieju może każdy.

Czytaj dalej 13.05.2010. 09:29

Sennik dziecko

Sen o dziecku powinien być niewinny jak ono samo, powinien wróżyć coś dobrego, bo dziecko to cud. Często jednak sen o dziecku jest przestrogą, przepowiednią czegoś negatywnego w skutkach. Kiedy w śnie pojawiają się osoby to należy się głęboko zastanowić na znaczeniem takiego snu, bo może faktycznie, da się zapobiec jakiemuś nieszczęściu. O dzieciach często śnią osoby, które ich nie mają, bądź je straciły. Sny takie miewają także nauczyciele i pediatrzy.

Czytaj dalej 12.05.2010. 11:11