Sennik szpital

Znaczenie snu o szpitalu ma jak to często bywa w przypadku symbolu dwa oblicza. Śniąc o szpitalu wróżmy coś niekoniecznie złego, czasem może to być coś pozytywnego. Sen o szpitalu, który niekoniecznie musi mieć związek z symbolem mają lekarze, ale to ze względu na wykonywany zawód. Oczywiście o szpitalu śnić może każdy, ale często zdarza się to osobom, które mają w rodzinie starsze, bądź chorowite osoby.

Czytaj dalej 14.05.2010. 10:08

Sennik obrączka

Sen o obrączce zaraz na wstępie kojarzy się z zapowiedzią ślubu. Jednak nie zawsze obrączka jest symbolem ślubu, o czym za momencik się przekonacie. Sen o obrączce często miewają młode dziewczyny. Znaczenie sny o obrączce nie zależy jednak od wieku, czy płci. Symbol to symbol - ma wiele znaczeń i tyle.

Czytaj dalej 14.05.2010. 09:59

Sennik tęcza

Znaczenie snów z tęczą jest tylko i wyłącznie pozytywne. Rzadko kiedy się zdarza, aby symbol był tylko i wyłącznie dobry, a ani odrobiny zły. No, ale oto przykład właśnie takiego symbolu. Tęcza we śnie oznacza ogólnie rzecz biorąc pozytywne zmiany w życiu śniącego i jest zapowiedzią niezwykłych wydarzeń. Sny o tęczy mają często zakochani, psychologowie, księża, a także różnego typu artyści.

Czytaj dalej 13.05.2010. 09:39

Sennik złodziej

Złodziej we śnie nie musi od razu oznaczać coś złego. Wbrew wszystkiemu jak to bywa z symbolami, nawet najbardziej negatywna rzecz, może w gruncie samym oznaczać coś pozytywnego i tak też jest w przypadku złodzieja. Nie tylko negatywne, ale i także pozytywne wieści niesie sen ze złodziejem. Sny takie miewają najczęściej policjanci, z racji wykonywanego przez nich zawodu, a także prawnicy, sędziowie i sami złodzieje. Poza tym jak zwykle śnić o złodzieju może każdy.

Czytaj dalej 13.05.2010. 09:29

Sennik dziecko

Sen o dziecku powinien być niewinny jak ono samo, powinien wróżyć coś dobrego, bo dziecko to cud. Często jednak sen o dziecku jest przestrogą, przepowiednią czegoś negatywnego w skutkach. Kiedy w śnie pojawiają się osoby to należy się głęboko zastanowić na znaczeniem takiego snu, bo może faktycznie, da się zapobiec jakiemuś nieszczęściu. O dzieciach często śnią osoby, które ich nie mają, bądź je straciły. Sny takie miewają także nauczyciele i pediatrzy.

Czytaj dalej 12.05.2010. 11:11

Sennik kaczki

Sen o kaczce może wydać się bardzo zabawy. Jakiego znaczenie snu o kaczce można się spodziewać… Kaczka to przecież takie stworzonko, które nie wyróżnia się żadnymi specjalnymi cechami. Nie wyróżnia się, ale kaczka to też symbol, które pomaga odkryć znaczenie snów z nim związanych. Sny o kaczkach często mają dzieci – śni się im Kaczor Donald, Duffy, czy też inna kaczka z bajki. Jednak nie tylko dzieci mają sny z kaczkami i to bajkowymi. Taka bajkowa kaczka np. Wujek Sknerus często nawiedza sny bankierów, aby przypomnieć im, że pieniądze to nie wszystko. Sny o kaczkach często miewają również podróżnicy, przewodnicy wycieczek, turyści, właściciele biur podróży.

Czytaj dalej 12.05.2010. 10:48

Sennik diamenty

Sny o diamentach są zwiastunami szczęścia, no prawie w każdym przypadku poza snami, w których diamenty są gubione, bądź są kradzione z ciał zmarłych. Sny, gdzie są one kradzione zmarłym miewano głównie w Starożytności, współcześnie raczej już nie często, ale dla ciekawostki powiem sennik mówi, iż kraść diamenty zmarłym we śnie to oznacza, że w końcu kłamstwa, które ukrywamy wyjdą na jaw. Sny o diamentach jak zwykle może miewać każdy, ale często przytrafiają się młodym dziewczynom, które podświadomie o nich marzą, ogólnie częściej miewają je kobiety aniżeli mężczyźni.

Czytaj dalej 11.05.2010. 12:36

Sennik pieniądze

Pierwsza myśl jaka przychodzi to głowy po śnie, w którym były pieniądze jest – o rany będę bogaty. Jednakże pieniądze we śnie nie mają zawsze związku z bogactwem. Znaczenie snu z pieniędzmi jest przeróżne, czasem pozytywne czasem negatywne. Sen o pieniądzach często ma lekarz, prawnik, biznesmen, ale również zwykły, szary, przeciętny człowiek.

Czytaj dalej 10.05.2010. 12:47

Sennik list

Współcześnie listy już są prawie, że umarłą formą kontaktu z innymi, teraz wysyła się maile i smsy, ale kiedyś dostać list to było coś na porządku dziennym. W snach list może sugerować coś dobrego, ale może też i coś złego. Taka to już rola i znaczenie symboli. Sny o listach może mieć każdy, ale najczęściej miewają je, to chyba przez pracę, listonosze i osoby pracujące na poczcie. Miewają je też często doradcy finansowi oraz biurokraci.

Czytaj dalej 10.05.2010. 12:22

Sennik miód

Miód to jeden z nielicznych symboli, który w snach wskazuje wyłącznie na rzeczy pozytywne. Już od dziecka słyszy się o krainach miodem płynących. Bajkę o Kubusiu Puchatku zna chyba każdy, stąd też wie, o słodkim co nieco, czyli miodku. Miód kojarzy się z czymś słodkim, błogim i przyjemny i o dziwo znaczenie snów o miodzie też jest takie. Sny o miodzie często mają osoby, które uprawiają zawody tj.: prawnik, lekarz, psycholog, a także osoby, które chcą odbić się od dna, bądź mają kłopoty finansowe.

Czytaj dalej 07.05.2010. 10:45