Sennik list

Współcześnie listy już są prawie, że umarłą formą kontaktu z innymi, teraz wysyła się maile i smsy, ale kiedyś dostać list to było coś na porządku dziennym. W snach list może sugerować coś dobrego, ale może też i coś złego. Taka to już rola i znaczenie symboli. Sny o listach może mieć każdy, ale najczęściej miewają je, to chyba przez pracę, listonosze i osoby pracujące na poczcie. Miewają je też często doradcy finansowi oraz biurokraci.

Czytaj dalej 10.05.2010. 12:22

Sennik miód

Miód to jeden z nielicznych symboli, który w snach wskazuje wyłącznie na rzeczy pozytywne. Już od dziecka słyszy się o krainach miodem płynących. Bajkę o Kubusiu Puchatku zna chyba każdy, stąd też wie, o słodkim co nieco, czyli miodku. Miód kojarzy się z czymś słodkim, błogim i przyjemny i o dziwo znaczenie snów o miodzie też jest takie. Sny o miodzie często mają osoby, które uprawiają zawody tj.: prawnik, lekarz, psycholog, a także osoby, które chcą odbić się od dna, bądź mają kłopoty finansowe.

Czytaj dalej 07.05.2010. 10:45

Sennik drzwi

Drzwi są symbolem, który jest bardzo popularny w snach osób, które mają problemy z prawem, a także popularne wśród polityków, rolników i pisarzy, bo to dla nich znaczenie snów z drzwiami ma szczególny przekaz, ogólnie mówiąc zapowiadają niekorzystne zmiany w ich karierze zawodowej, często nawet zapowiadają koniec kariery zawodowej.

Czytaj dalej 07.05.2010. 10:10

Sennik kot

Kot najczęściej pojawia się w snach mężczyzn. Uznawany był on niegdyś za symbol seksualny, który ukazuje ukryte pragnienia mężczyzny. Dziś raczej traktuje się go jako przestrogę przed fałszywością ze strony innych i przed ich dwulicowością, chytrością i niestałością. Często sny z kotem miewają osoby korzystające z usług dorady podatkowego czy też doradcy finansowego, a także osoby, które mają zaciągnięte kredyty w bankach, bądź korzystają z usług prawnika.

Czytaj dalej 07.05.2010. 09:44

Sennik buty

W butach kroczy się przez życie. Powinny, więc wskazywać na jakieś zmiany, upływ czasu. Czy zmiany dobre? Nie zawsze przecież jest tak, że coś się zmienia na dobre, więc w sumie jak każde znaczenie snów i ta interpretacja snu o butach może mieć dwa oblicza – pozytywne i negatywne. Komu najczęściej śnią się buty? Osobom, które robią jakieś interesy, właścicielom firm, młodym dziewczynom.

Czytaj dalej 07.05.2010. 09:10

Sennik trumna

Trumna to coś, co zaraz na wstępie kojarzy się nam z czymś złym, co na pewno nie może wróżyć nic dobrego, no i tak właśnie jest. W przypadku snu, w którym jest tylko zamknięta trumna oznaczać będzie to - dla ludzi biznesu kłopoty finansowe firmy, dla młodzieży – śmierć bliskiej osoby lub nieszczęśliwy związek, dla rolników – marne zbiory. Sny o trumnie często miewają biznesmeni, lekarze, a także więźniowie i prawnicy.

Czytaj dalej 06.05.2010. 14:42

Sennik światło

Światło to symbol interpretowany już od dawien dawna. W starożytności łączono go z innymi symbolami, aby dawał pełny efekt. Sam interpretowany był jako znak od bogów, który miał wskazywać na jakiś sukces. Współcześnie interpretacja snów o świetle jest podobna. Sny o świetle często mają naukowcy, biznesmeni, prawnicy, a także wróżbici.

Czytaj dalej 06.05.2010. 14:11

Sennik ślub

Ślub kojarzy się z czymś przyjemnym, z otworzeniem nowego rozdziału życia. Nie zawsze jednak znaczenie snu o ślubie ma pozytywny wydźwięk. Często ślub, który ukazuje się nam we śnie jest złą wróżbą na przyszłość. Często też oznacza śmierć bliskich osób. Sny o ślubie najczęściej miewają narzeczeni, a także stare panny, wdowy i osoby, które organizują wesela. Sny o ślubie są dobre dla tych, którzy zabierają się za jakieś przedsięwzięcie.

Czytaj dalej 06.05.2010. 13:47

Sennik żaby

Sen z żabami może mieć bardzo różne znaczenie, zarówno dobre jak i złe. Żaby kojarzą się z czymś obrzydliwym odrażającym, ale znaczenie snów z żabami nie zawsze jest negatywne. Wszystko zależy, co dana żaba / żaby robią w śnie. Sny o żabach najczęściej przytrafiają się przedsiębiorcom, właścicielom firm, a także osobom samotnym, poszukującym drugiej połówki, a także osobom niezadowolonym ze swojej sytuacji materialnej.

Czytaj dalej 06.05.2010. 13:15

<< Pierwszy < Poprzednia [15 / 15] Następna > Ostatni >>