Sennik sklep

Znaczenie snu sklep

Sklep dosyć często gości w snach ludzi z całego świata. Niby banalny symbol, a wcale nie tak oczywiste ma znaczenia. Jak zwykle znajdą się i pozytywne i negatywne znaczenia snu sklep, więc ludzie często są zszokowani tym co im się przyśniło. Jeśli i wam w śnie przemknął sklep to zapraszam do naszego sennika :)

Czytaj dalej 06.11.2013. 11:48

Sennik lalka Barbie

Znaczenie snu lalka Barbie

Każda dziewczynka marzy o tym by mieć lalkę Barbie, a także być taką jaka jest Barbie, czyli piękną, szczupłą i bogatą :) O tym marzy również każda dorosła kobieta, więc coś z lalki Barbie pozostaje na lata. A co może symbolizować lalka Barbie we śnie?

Czytaj dalej 27.08.2013. 16:23

Sennik pajęczyna

Znaczenie snu pajęczyna

Pajęczyn raczej nikt nie lubi, stąd sen z pajęczyną w roli głównej dla większości ludzi jest koszmarem. Co zaś mówi dokładnie sennik pajęczyna? Czy takiego snu z pajęczyną trzeba się bać?

Czytaj dalej 02.07.2013. 13:49

Sennik zegarek

Znaczenie snu zegarek

Zegarek we śnie wróży ogólnie mówiąc sukces. Jaki? To już kwestia indywidualna. Ponadto sen o zegarku ma także inne znaczenia - jak to zwykle w przypadku symboli bywa, stąd też warto zapamiętać ze snu jak najwięcej szczegółów.

Czytaj dalej 18.06.2013. 11:54

Sennik śmieciarka

Znaczenie snu śmieciarka

Na wasze prośby publikujemy znaczenie snu śmieciarka. Z pozoru symbol ten wydaje się mało popularny, ale widać jest wręcz odwrotnie. Śmieciarka we śnie jak zwykle przybiera różne znaczenia, więc zapamiętajcie ze snu jak najwięcej szczegółów.

Czytaj dalej 05.04.2013. 14:53

Sennik życzenia

Znaczenie snu życzenia

Tym razem nieco nietypowe sen, bo sen o życzeniach. Czy śniły wam się kiedyś życzenia? Mi ostatnio tak, więc poszukałam co taki sen może oznaczać i dziś mam zamiar podzielić się z wami znaczeniem snu życzenia. Jesteście zainteresowani?

Czytaj dalej 25.02.2013. 11:36

Sennik kulka

Znaczenie snu kulka

Kulka to niby nic wielkiego i zdawać by się mogło, że nikt o tym nie śni. Tymczasem dostaliśmy dużo zapytań o ten sen, więc postanowiliśmy opublikować znaczenie snu kulka - mam nadzieję, że interpretacja ta będzie wam pomocna.

Czytaj dalej 14.01.2013. 12:33

Sennik koleżanka

Znaczenie snu koleżanka

O koleżankach najczęściej śnią kobiety, szczególnie te, które są imprezowe i mają dużo koleżanek. W przypadku mężczyzn to jest tak, że zwykle są to sny erotyczne, które również mają swoje znaczenie.

Czytaj dalej 12.12.2012. 16:08

Sennik łóżko

Znaczenie snu łóżko

Łóżko jak większość symboli we śnie nie ma jednego konkretnego znaczenia, a ma ich wiele. Pierwsze skojarzenie jakie ludzie mają z łóżkiem to miłosna przygoda - fakt jest jednak taki, że skojarzenie to jest dość mało trafne w porównaniu z tym co mówi nam sennik łóżko.

Czytaj dalej 29.11.2012. 14:25

Sennik fryzjer

Znaczenie snu fryzjer

Według ludowej interpretacji sen o fryzjerze jest zapowiedzią jakiegoś ważnego święta lub uroczystości, która przyniesie wiele radości.

Czytaj dalej 15.11.2012. 14:30