Sennik krowa

Znaczenie snu krowa

Krowa w śnie może nieraz człowieka przestraszyć. Nie wszystkie sny z krową mają jednak negatywne znaczenie. Jeśli zajrzymy w sennik to możemy znaleźć kilka różnych znaczeń, które należy już samemu odpowiednio dopasować do swojego snu. Bywa to niekiedy dość skomplikowane, ale tak zawsze wygląda interpretacja snów.

Czytaj dalej 20.01.2014. 17:01

Sennik rękawiczki

Znaczenie snu rękawiczki

Rękawiczki - symbol dość na czasie, bo akurat idzie zima. Powoli, bo powoli, ale już nadchodzi. Lubicie zimę? My nie bardzo, ale co zrobić - taki urok naszego klimatu :) A czy przytrafił wam się kiedyś sen z rękawiczkami w roli głównej? Jeśli tak to zapraszam na krótki opis znaczenia snu rękawiczki.

Czytaj dalej 09.12.2013. 15:45

Sennik sklep

Znaczenie snu sklep

Sklep dosyć często gości w snach ludzi z całego świata. Niby banalny symbol, a wcale nie tak oczywiste ma znaczenia. Jak zwykle znajdą się i pozytywne i negatywne znaczenia snu sklep, więc ludzie często są zszokowani tym co im się przyśniło. Jeśli i wam w śnie przemknął sklep to zapraszam do naszego sennika :)

Czytaj dalej 06.11.2013. 11:48

Sennik lalka Barbie

Znaczenie snu lalka Barbie

Każda dziewczynka marzy o tym by mieć lalkę Barbie, a także być taką jaka jest Barbie, czyli piękną, szczupłą i bogatą :) O tym marzy również każda dorosła kobieta, więc coś z lalki Barbie pozostaje na lata. A co może symbolizować lalka Barbie we śnie?

Czytaj dalej 27.08.2013. 16:23

Sennik pajęczyna

Znaczenie snu pajęczyna

Pajęczyn raczej nikt nie lubi, stąd sen z pajęczyną w roli głównej dla większości ludzi jest koszmarem. Co zaś mówi dokładnie sennik pajęczyna? Czy takiego snu z pajęczyną trzeba się bać?

Czytaj dalej 02.07.2013. 13:49

Sennik zegarek

Znaczenie snu zegarek

Zegarek we śnie wróży ogólnie mówiąc sukces. Jaki? To już kwestia indywidualna. Ponadto sen o zegarku ma także inne znaczenia - jak to zwykle w przypadku symboli bywa, stąd też warto zapamiętać ze snu jak najwięcej szczegółów.

Czytaj dalej 18.06.2013. 11:54

Sennik śmieciarka

Znaczenie snu śmieciarka

Na wasze prośby publikujemy znaczenie snu śmieciarka. Z pozoru symbol ten wydaje się mało popularny, ale widać jest wręcz odwrotnie. Śmieciarka we śnie jak zwykle przybiera różne znaczenia, więc zapamiętajcie ze snu jak najwięcej szczegółów.

Czytaj dalej 05.04.2013. 14:53

Sennik życzenia

Znaczenie snu życzenia

Tym razem nieco nietypowe sen, bo sen o życzeniach. Czy śniły wam się kiedyś życzenia? Mi ostatnio tak, więc poszukałam co taki sen może oznaczać i dziś mam zamiar podzielić się z wami znaczeniem snu życzenia. Jesteście zainteresowani?

Czytaj dalej 25.02.2013. 11:36

Sennik kulka

Znaczenie snu kulka

Kulka to niby nic wielkiego i zdawać by się mogło, że nikt o tym nie śni. Tymczasem dostaliśmy dużo zapytań o ten sen, więc postanowiliśmy opublikować znaczenie snu kulka - mam nadzieję, że interpretacja ta będzie wam pomocna.

Czytaj dalej 14.01.2013. 12:33

Sennik koleżanka

Znaczenie snu koleżanka

O koleżankach najczęściej śnią kobiety, szczególnie te, które są imprezowe i mają dużo koleżanek. W przypadku mężczyzn to jest tak, że zwykle są to sny erotyczne, które również mają swoje znaczenie.

Czytaj dalej 12.12.2012. 16:08