Sennik drzwi

Drzwi są symbolem, który jest bardzo popularny w snach osób, które mają problemy z prawem, a także popularne wśród polityków, rolników i pisarzy, bo to dla nich znaczenie snów z drzwiami ma szczególny przekaz, ogólnie mówiąc zapowiadają niekorzystne zmiany w ich karierze zawodowej, często nawet zapowiadają koniec kariery zawodowej.

Jeśli w swoim śnie wchodzisz do drzwi czyjegoś domu to znak, że na próżno starasz się uciec od osób, za którymi nie przepadasz, bo one powracają jak bumerang i niszczą twoje przyjaźnie.

Jeśli we śnie wchodzisz do drzwi, ale są to drzwi twojego rodzinnego domu, to będzie oznaczać, że w końcu w twojej rodzinie zapanuje zgoda.

We śnie, w którym wchodzisz do drzwi w ciemną noc, przekaz jest taki, iż na swojej drodze spotkasz rozrywkową kobietę, która zacznie wyciągać się na nocne eskapady i imprezy, a w konsekwencji sprowadzi cię na złą drogę.

Sen, w którym to ktoś inny wchodzi do drzwi mówi, że w twoim życiu pojawi się osoba, która będzie potrzebowała pomocy finansowej.

Jeżeli we śnie starasz się zamknąć drzwi to będzie oznaczać, że ktoś w twoim otoczeniu ciężko zachowuje.

Jeśli we śnie starasz się otworzyć drzwi, ale są one zablokowane, to będzie wskazywało na to, że staniesz się bezradny w obliczu jakieś sytuacji, nie będziesz mógł komuś pomóc.

We śnie, w którym udaje ci się otworzyć drzwi przekaz jest taki, że dokona się w twoim życiu coś przełomowego, osiągniesz sukces z biznesie, spełnisz marzenia.

Jeśli we śnie uderzasz się drzwiami, to będzie oznaczało konflikt z prawem.

07.05.2010. 10:10