Sennik jaszczurka

Znaczenie snu jaszczurka

W starożytności jaszczurka symbolizowała płodność, a także gorąco. W rzeczywistości stworzenie ciepłolubne, nic więc dziwnego, że symbolizowało gorączkę uczuć, zdarzeń a także poszukiwania prawdy, zrozumienia i mądrości w otaczającym świecie.

Gdy śni nam się jaszczurka, oznacza to, że w najbliższej przyszłości czeka cię szczęście, jednak takie krótkotrwałe, które zasłoni ci inne ważne wydarzenia, które nie będą należeć do szczęśliwych i przyjaznych. Tak jak jaszczurka szybko zmienia swoje barwy i podstępnie dostosowuje się do panujących warunków, tak też twoje szczęście będzie krótkotrwałe i złudne. Po nim przyjdzie jakieś zło, które zmieni twoje życie i dotychczasowe postrzeganie rzeczywistości. Bardzo często jaszczurka w śnie oznacza kłopoty z partnerem, a najczęściej oznacza zdradę. Szczególnie, gdy śni nam się uciekająca jaszczurka, to może symbolizować to kłopoty w sferze uczuciowej.

Gdy przyśni nam się zielona jaszczurka, to czekają cię niebawem nieporozumienia z najbliższymi, ze współpracownikami. Jednak będą to tylko przejściowe i krótkotrwale problemy. Natomiast sen z udziałem szarej jaszczurki oznacza, że twoje kłopoty będą dotyczyć osób bliskich, takich, którym ufasz, a którzy okażą się niegodnymi tych uczuć.

Gdy przyśni nam się, że zabijamy jaszczurkę lub jaszczurka zabita, to wbrew pozorom jest to sen pozytywny, który oznacza, że wkrótce otrzymamy miłą niespodziankę, wiadomość czy też propozycję. Może być ona związana z każdą sferą życia, zatem bądźmy czujni i wykorzystajmy to pozytywnie.08.05.2015. 11:11