Sennik kot

Kot najczęściej pojawia się w snach mężczyzn. Uznawany był on niegdyś za symbol seksualny, który ukazuje ukryte pragnienia mężczyzny. Dziś raczej traktuje się go jako przestrogę przed fałszywością ze strony innych i przed ich dwulicowością, chytrością i niestałością. Często sny z kotem miewają osoby korzystające z usług dorady podatkowego czy też doradcy finansowego, a także osoby, które mają zaciągnięte kredyty w bankach, bądź korzystają z usług prawnika.

Jeśli we śnie widzisz czarnego kota przebiegającego przez drogę to tak jak w wierzeniu, które wciąż jest kultywowane będziesz mieć pecha – pechem tym będzie zdrada partnera, bądź najbliższych przyjaciół, którzy okażą się na wskroś fałszywi.

Jeśli w twoim śnie widzisz rudego kota to będzie oznaczać, że w twoim otoczeniu pojawi się chytra i fałszywa osoba, która obróci sobie ciebie wokół palca, a następnie pozostawi z niczym.

Kotek, który we śnie łasi się do ciebie ( bądź do kogoś innego ) to będzie oznaczać, że ciężko zachorujesz, bądź jeśli mili się do innej osoby, to zachowuje bliska ci osoba.

Kot, który we śnie cię ugryzie bądź podrapie, będzie wskazywał, że w twoim otoczeniu jest osoba, która chce ci bardzo zaszkodzić.

Jeśli we śnie głaskasz kota, to znak, że w twoim życiu pojawi się osoba, która będzie potrzebowała twojej pomocy.

Sen z kotem i małymi kotkami ma znaczenie takie, że w twojej rodzinie pojawią się małe dzieci.

Kot siedzący na środku ulicy jest znakiem zbliżającej się śmierci.

07.05.2010. 09:44