Sennik portfel

Pierwsze co przychodzi na myśl po wypowiedzeniu słowa portfel to pieniądze. No i bez wątpliwie w jakimś tam stopniu znaczenie snu o portfelu będzie się wiązało z pieniędzmi. O portfelu często śnią złodzieje, policjanci, bankierzy, właściciele banków, kobiety ( wiadomo, że im mężczyzna więcej ma pieniędzy w portfelu, tym bardziej przyciąga kobiety :P ).

Jeśli śni ci się sam portfel, tak po prostu, to oznacza to, że twoje pieniądze są bezpieczne.

Jeśli we śnie widzisz otwarty portfel to będzie oznaczać, że niespodziewanie stracisz dużą sumę pieniędzy.

Sen, w którym widzisz jak otwierasz portfel i wyciągasz z niego pieniądze oznacza, że ktoś będzie potrzebował twojej pomocy finansowej.

We śnie, w którym wkładasz pieniądze do portfela zawarty jest taki przekaz, iż czeka cię przypływ gotówki.

Jeśli we śnie widzisz jak ktoś kradnie portfel tobie bądź komuś innemu to oznacza, że wokół ciebie pojawiły się osoby, które chcą zaszkodzić twoim interesom.

Jeśli we śnie widzisz kobietę, która podziwia twój portfel to jest to sen, który zawiera przestrogę przed piękną kobietą, która tylko czyha na twoje pieniądze.

Jeśli widzisz we śnie jak pieniądze wypadają z portfela to znak, że zgubisz gdzieś nie tylko pieniądze, ale zatracisz też samego siebie w pogoni za wielkim bogactwem.

Jeśli we śnie widzisz stary zepsuty portfel to oznacza, że nadejdzie prawdziwa miłość.

Sen, w którym idziesz z portfelem do banku oznacza, że w końcu dojdzie do ciebie, że pieniądze bezpieczne są w banku i nie ma się czego obawiać.

07.07.2010. 10:07