Sennik puzzle

Znaczenie snu puzzle

Od setek lat, w wielu kulturach ludzie przypisują snom szczególne znaczenie. Brane są pod uwagę zarówno poszczególne symbole, a także niekiedy również ich kontekst. Wielu ludzi wierzy, że są one swoistą przepowiednią nadchodzących kłopotów lub też szczęśliwych chwil. Ten sam symbol może mieć zatem wiele znaczeń, często bardzo przeciwstawnych i dlatego warto zawsze bardzo starannie analizować sny i brać pod uwagę wszystkie niuanse.

Puzzle w śnie są idealnym przykładem właśnie takiego symbolu, który w różnych konfiguracjach oznaczać będzie zupełnie coś innego. Zastanówmy się, zatem wspólnie, jakie znaczenie ma sen z puzzlami w roli głównej?

Gdy przyśnią nam się puzzle, gdy je układamy, czy też kupujemy, czy może po prostu widzieliśmy je w swoim śnie stojące na biurku, to oznacza to, że nadchodzą szczęśliwe chwile w naszym życiu.

Jeżeli jednak dokładnie widzimy, że puzzle są ułożone tak, że wszystkie elementy do siebie pasują i są na swoich miejscach, to oznacza to zgodę, jedność w rodzinie i po prostu szczęście na wielu polach naszego życia.

Dopasowanie z partnerem, z innymi członkami rodziny i ze znajomymi. Jeżeli natomiast wyraźnie widzieliśmy w swoim śnie puzzle, których elementy nie pasują do siebie lub znajdują się nie na swoich miejscach, to oznaczać może to kłótnię w rodzinie, w związku, ze znajomymi czy też z partnerami w pracy.

Jeżeli jednak nie pamiętamy dokładnie naszego snu, tylko gdzieś w oddali majaczą nam puzzle, to oznacza to, że wkrótce czekają nas zmiany, które przyniosą dużo zamieszania w naszym życiu, jednak w ostateczności przyczynią się do poprawy naszej sytuacji.18.06.2015. 11:04