Sennik ślub

Ślub kojarzy się z czymś przyjemnym, z otworzeniem nowego rozdziału życia. Nie zawsze jednak znaczenie snu o ślubie ma pozytywny wydźwięk. Często ślub, który ukazuje się nam we śnie jest złą wróżbą na przyszłość. Często też oznacza śmierć bliskich osób. Sny o ślubie najczęściej miewają narzeczeni, a także stare panny, wdowy i osoby, które organizują wesela. Sny o ślubie są dobre dla tych, którzy zabierają się za jakieś przedsięwzięcie.

Jeżeli kobiecie śni się, że wychodzi za starego, zaniedbanego mężczyznę to będzie oznaczało, że będzie miała ona problemy ze znalezieniem męża, a jeśli już znajdzie kandydata to będzie wiodła z nim nieszczęśliwe życie.

Jeżeli kobieta śni o swoim ślubie i w śnie tym pojawia się kobieta ubrana w czarną, długą suknię to będzie oznaczać, że jej partner ma kochankę. Jeżeli w śnie mężczyzny pojawia się innym mężczyzna w czarnym garniturze i czerwoną różą, to będzie oznaczać, że zradza go partnerka. Jeśli w snach pojawiają się osoby przeciwnej płci – u kobiety mężczyzna, u mężczyzny kobieta, z tymi samymi znakami, co wcześniej opisane to znaczy, że my nie dochowamy wierności partnerowi, bądź zdradzimy jakąś wielką tajemnicę.

Jeśli widzimy w śnie nie swój ślub to będzie oznaczało, że wkrótce ktoś nam bliski umrze. Podobnie jest, gdy w śnie na naszym weselu dzieje się coś złego – to również będzie oznaczać czyjąś śmierć, bądź chorobę.

Jeśli we śnie jesteśmy świadkiem na ślubie ( wtedy niwelowane są skutki tego, że to czyjś ślub nie nasz ) to będzie oznaczać, że wkrótce przydarzy nam się coś dobrego w życiu.

Jeśli widzimy w śnie ślub naszego obecnego partnera / obecnej partnerki to będzie oznaczać, że zmienimy pracę i partnera.

Jeśli kobieta śni, że jest panną młodą, ale poza nią w śnie nie ma innych osób to będzie zapowiadało nieszczęśliwą miłość, rozstanie, własną chorobę.

Jeśli śni się nam moment ślubu, gdzie rzucają w nas ryżem i monetami to będzie oznaczać, że wkrótce czeka nas duża wygrana, bądź powodzenie w biznesie.

06.05.2010. 13:47