Sennik statek

Znaczenie snu statek.

Płynąłeś kiedyś statkiem? Dla niektórych jest to marzenie, dla niektórych zmora. A co jeśli statek znajduje się w twoim śnie? Co oznacza i czy jest on dobrym czy złym sygnałem w naszym życiu?

Znaczenie snu statek nie ma jednoznacznego określenia czy jest dobry czy zły w naszym życiu. W zależności od tego w jakiej sytuacji przedstawiony jest statek, tak też należy go odbierać.

W śnie o statku pragniesz zagłębić pewne aspekty swoich emocji oraz podświadomości, stan w jakim znajduje się statek, świadczy o stanie twoich emocji. Zapraszam więc do poznania znaczenia snu statek w różnych aspektach.

***

Jeśli w śnie płyniesz na statku, jest to oznaka dobrego nastroju w jakim aktualnie się znajdujesz. Płynąc z falami czujesz się rozluźniony i szczęśliwy.

Jeżeli w twoim śnie pojawia się okręt wojenny, oznacza to poczucie agresji. Może być to związane z konkretną osobą lub sytuacją.

W śnie płyniesz statkiem na otwartym morzu – mimo twojego kryzysu emocjonalnego, trzymasz się bardzo dobrze, zachowujesz kondycję.

Śniąc o uszkodzonym lub też zatopionym statku czujesz się rozbicie i ogarnia cię niepewność. Masz również obawy, że możesz stracić coś, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

Jeśli w swoim śnie opuszczasz statek oznacza, że czas pogodzić się z sytuacją i ruszyć przed siebie.

W śnie udaje ci się dostrzec statek z daleka – oznacza odmianę losu.

Jeśli patrzysz na wpływający statek do portu to znaczy, że w najbliższym czasie spotkasz kogoś znajomego, z którym dawno nie miałeś kontaktu.

Jeśli w śnie statek znajduje się we mgle, oznacza to nadchodzące niebezpieczeństwo.

W twoim śnie pojawia się wrak statku – nie jest to najlepsza oznaka. Twoje interesy w najbliższym czasie pójdą nie po twojej myśli.

17.07.2014. 11:59