Sennik tłum ludzi

Nikt nie lubi chyba tłumu ludzi, więc sen z tłumem ludzi kotłującym się w naszej głowie nie należy raczej do najprzyjemniejszych. Znaczenie snu o tłumie ma również i pozytywny wydźwięk. Zaglądając do sennika może się okazać, że śniący się tłum wróży nam jakieś miłe sprawy na przyszłość. Sny o tłumie często mają lekarze, turyści, sprzedawcy - chyba z racji wykonywanego zawodu.

Jeśli we śnie widzisz tłum ładnie ubranych ludzi, bawiących się w jakimś miejscu rozrywki to będzie oznaczać, że w końcu znajdziesz trochę czasu i odnowisz stare przyjaźnie.

Sen, w którym widzisz tłum osób ubranych galowo i stojących ponuro oznacza, że twoi przyjaciele odwrócą się od ciebie, gdyż nie znajdywałeś/aś dla nich czasu.

Jeśli widzisz tłum ludzi w kościele to oznacza, że ktoś z twojego otoczenia umrze, bądź ciężko zachoruje.

Jeśli widzisz jak przepychasz się przez tłum na targu to znak, że twoje sprawy biznesowe nabiorą pozytywnych obrotów.

Jeśli we śnie widzisz tłum ludzi chodzący po ulicy to oznacza, że czujesz się samotny/a choć w okół ciebie znajduje się mnóstwo życzliwych ci osób.

Jeśli widzisz we śnie jak wołasz coś do tłumu osób to znak, że twoje sprawy biznesowe nie toczą się najlepiej i na siłę będziesz chcieć im nadać pozytywny obrót. Jeśli ktoś z tłumu ci odpowie - to skończą się twoje problemy; Jeśli nikt nie odpowie - problemy jeszcze bardziej się pogłębią.

Jeśli widzisz tłum ludzi i nic więcej to oznaczać będzie, że zatracisz siebie dla korzyści finansowych.

Jeśli gubi ci się coś w tłumie ludzi to znak, że w twoim otoczeniu są osoby, które chcą ci zaszkodzić.

Jeśli upadasz we śnie w tłumie ludzi i nikt ci nie pomaga to oznacza, że twoi przyjaciele są tylko nimi ze względu na korzyści. Jeśli ktoś ci pomoże to znak, że masz prawdziwych przyjaciół.

Jeśli ktoś z tłumu ludzi zagaduje do ciebie to oznacza, że w twoim życiu pojawi się osoba, która będzie miała wobec ciebie jakieś plany, niekoniecznie dobre.

Jeśli we śnie w tłumie ludzi widzisz kobietę/mężczyznę która/y patrzy się na ciebie to znak, że spotkasz nową miłość.

23.06.2010. 11:16