Sennik trumna

Trumna to coś, co zaraz na wstępie kojarzy się nam z czymś złym, co na pewno nie może wróżyć nic dobrego, no i tak właśnie jest. W przypadku snu, w którym jest tylko zamknięta trumna oznaczać będzie to - dla ludzi biznesu kłopoty finansowe firmy, dla młodzieży – śmierć bliskiej osoby lub nieszczęśliwy związek, dla rolników – marne zbiory. Sny o trumnie często miewają biznesmeni, lekarze, a także więźniowie i prawnicy.

Jeśli śni się nam otwarta, pusta trumna to będzie oznaczać, że czekają nas niepowodzenia i lepiej nie zaczynać żadnych przedsięwzięć.

Jeśli śni się nam trumna, w której my leżymy to będzie oznaczać, że wysiłki, które włożyliśmy w przedsięwzięcie, w planowanie przyszłości, zostaną spalone, poniesiemy życiowe niepowodzenia.

Jeśli we śnie leżymy w trumnie i jesteśmy akurat wnoszenie do kaplicy, to znaczenie ma to takie, iż w naszym życiu pojawi się jakaś osoba, która przyniesie ze sobą złą atmosferę i problemy, a także namiesza w życiu osobistym i w karierze.

Jeśli widzimy siebie powstającego z trumny to będzie oznaczać, że ciężko zachorujemy.

Jeśli widzimy jak trumna zostaje niesiona w pochodzie, to będzie oznaczać, że w twoim otoczeniu ktoś ciężko zachoruje, a w konsekwencji tego umrze.

Jeśli we śnie zobaczymy kogoś innego w trumnie to będzie oznaczało jakieś nieszczęście w rodzinie, ale nie będzie to śmierć ani choroba.

Jeśli we śnie widzimy trumnę wkładaną do grobu to będzie oznaczać, że staniemy w sytuacji bez wyjścia, a wszyscy przyjaciele, rodzina, znajomi odwrócą się od nas.

06.05.2010. 14:42