Sennik ucieczka

Znaczenie snu ucieczka

Sen o ucieczce przytrafia się bardzo często, przytrafiają się one zazwyczaj tym, którzy są czymś zaniepokojeni, może nawet czegoś się boją.

Sen o ucieczce oznacza brak gotowości do rozwiązania danego problemu. Bywa czasem, że sen odzwierciedla realne zagrożenie, którego w dzień nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Jeśli mieliście sen o ucieczce to koniecznie musicie przeczytać ten sennik.

Pewnie sporo ludzi miewa takie sny, bo są one dość obszernym symbolem i pojawiają się w wielu sytuacjach, tak więc czas omówić kwestie związane z sennikiem ucieczka. Zapraszam do przeczytania naszego sennika, może akurat pomoże rozwiązać wam wiele spraw, które wywołują właśnie taki sen.

***

Jeśli uciekasz we śnie, oznacza to, że unikasz niebezpieczeństwa, jest to również wezwanie do spojrzenia prawdzie w oczy.

Jeśli we śnie uciekasz i nie możesz uciec, oznacza to zbliżające się kłopoty, symbol bezradności oraz przerażenia.

Jeśli zaś w twoim śnie pomagasz drugiej osobie uciekać, oznacza to, że w kłopoty pakujesz się z własnej woli.

Śniąc o ucieczce z pracy, sen informuje Cię o tym, że praca którą wykonujesz, z jakiś przyczyn nie jest odpowiednia dla Ciebie.

Jeśli uciekasz przed potworem/olbrzymem, oznacza to, że jest osoba której się boisz i obawiasz, że wejdziesz z nią w bliższy konflikt.

Śniąc o ucieczce w miłości, symbolem jest nieumiejętność radzenia sobie z kryzysami w związku.

Sen w którym uciekasz z więzienia symbolizuje uniknięcie kłopotów i nieszczęścia.

Jeśli uda Ci się uciec we śnie, oznacza to, że uda się ominąć kłopotliwą dla Ciebie sprawę.

Jeśli zaś ścigasz uciekającego, to jest to bardzo dobry sen dla Ciebie, informuje, że radzisz sobie bardzo dobrze, interesy idą po twojej myśli i niczego się nie obawiasz.16.05.2014. 10:19